آمادگی و دبستان غیر دولتی پسرانه رویش


به نام خدا

ولقد کرمنا بنی آدم

و به راستی ما فرزندان آدم را گرامی داشتیم

( سوره‌‌ي مباركه‌ي اسراء آيه 70 )

هنگامی که خداوند انسان را آفرید وی را با مقام خلیفه الهی تکریم نمود . انسانی که اگر در مسیر حقیقی خویش قرار بگیرد راه سعادت را یافته و به همان حیات طیبه ای خواهد رسید که در قرآن کریم به آن اشاره و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش نظام جمهوری اسلامی ایران نیز بر پایه آن تنظیم گردیده است . اما این مسیر نیازمند ملزوماتی است و آموزش و پرورش یکی از مهمترین آنها به شمار می رود و در آموزش و پرورش هم انتخاب رویکردی که همه توانایی های انسان را در نظر داشته باشد و مورد توجه قرار دهد باید اساس کار باشد.

برنامه ریزان مجموعه آموزشی و پرورشی رویش با درک این مهم و در مسیر دستیابی به این اهداف برای ایجاد فضای مناسب و نظام آموزشی و پرورشی منطبق بر اصول و فناوری های نوین در جهت پرورش انسان های فرهیخته، شاداب، خلاق و با اعتماد به نفس که بتوانند با قابلیت های انسانی بالفعل شده خود و با رعایت ارزش های والای الهی و انسانی در محیط جامعه زندگی همراه با رضایت متقابلی با همنوعان خود داشته باشند در تابستان سال 1393 در اصفهان فعالیت رسمی خود را آغاز نمود.

امید آن می رود مجموعه رویش با تفکر برنامه محوری که سرلوحه فعالیتهای آن می باشد و شش شعار راهبردی خود بتواند به لطف خداوند و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و با همت و تلاش همکاران مجرب و دانشمند و همراهی اولیای محترم مطابق برنامه های طراحی شده حرکت خود را در مسیر اعتلای آموزش و پرورش ایران اسلامی بردارد و شاهد موفقیت فرزندان این مرز و بوم باشد . انشاءالله

شعارهای شش گانه راهبردی مجموعه آموزشی و پرورشی رویش

ما همراه با هم :

  1. اخلاق نیکو و رعایت ادب در تمام رفتارهایمان نمود عملی دارد.
  2. نظم و امانتداری از شاخص های تمام برنامه ها و فعالیت های ما می باشد.
  3. با رفاقت و دوستی برای ایجاد وحدت و یکپارچگی می­کوشیم.
  4. علم را برای برافراشته نگه داشتن پرچم پر افتخار ایران بر قله های دانش می­آموزیم.
  5. با کسب مهارت­های زندگی, شهروندی خوب بودن را تمرین می­کنیم.
  6. ارزش­های دینی و مذهبی را را همیشه والاترین ارزش در زندگیمان قرار می­دهیم.