فناوری و ITبا سلام خدمت اولیا محترم 

لطفا جهت اطلاع از نحوه ورود به سایت رویش و دیدن تکالیف دانش آموز فایل زیر را دانلود نموده و دستورالعمل را اجرا نمایید.

فایل مربوط:

rooyesh site.pdf

rooyesh site.docx

با تشکر

مجید ثابت راسخ

فن آوری و IT رویش

 

 


به نام خدا

با سلام

در این بخش طریقه ورود به صفحه شخصی دانش آموزان برای استفاده از امکانات آن تشریح میشود.

یکی از اهداف مدرسه الکترونیکی و یا همان مدرسه هوشمند ایجاد ارتباط دانش آموز و معلم و بر عکس آن در هز زمان و مکان می باشد چه برای آموزش باشد یا برای آزمون و یا ارایه تکالیف و یا مقاصد آموزشی و تربیتی دیگر . به حمد الله در پیش دبستانی و دبستان رویش از ابتدای تاسیس این امکان بزرگ برای استفاده مخاطبین فراهم و مورد استفاده دانش آموزان و معلمان و اولیای ارجمند ایشان قرار گرفته است.

برای ورود ابتدا به وسیله رایانه و یا تبلت و یا گوشی همراه که به اینترنت متصل باشد از آدرس www.rooyeshschool.ir  که آدرس تارنمای اصلی مدرسه رویش می باشد وارد سایت مدرسه میشویم . از قسمت ورود کاربران که در پایین و بالای سایت پیش بینی شده است با ثبت کد ملی دانش آموز هم به عنوان نام کاربری و هم رمز ورود و انتخاب گزینه دانش آموز وارد صفحه شخصی دانش آموز مورد نطر میشویم.

لازم به ذکر است در برخی از دستگاه ها حتما باید کیبورد در حالت لاتین قرار داشته باشد.

در بخش صفحه شخصی امکانات متعددی برای دانش آموز و اولیای ایشان پیش بینی شده است که مهمترین آنها بخش های تکالیف ارسالی از معلم و تکالیف من ( دانش آموز ) می باشد. قسمت های امور مالی و پروفایل نیز قابل توجه می باشد .

در اولین ورود میتوانید نسبت به تغییر رمز در بخش پروفایل اقدام نمایید . سعی کنید رمز مورد نظر را در جایی مطمئن یادداشت نموده تا در صورت فراموشی در اولین فرصت به آن دسترسی داشته باشید

با تشکر از همراهی شما -معتمدی - مدیر و موسس دبستان رویش

conection.png